Zespół

Woody Wudarski
Woody Wudarski - Zastępca Koordynatora Generalnego Akcji

Woody związał się z organizacją Bezpiecznych Wakacji w 2014 roku, a od zeszłej edycji jest zastępcą Koordynatora Generalnego. Posiada doskonałe doświadczenie we współpracy z młodzieżą. Wieloletni nauczyciel języka angielskiego, opiekun-wychowawca, pilot, rezydent, ratownik WOPR wakacyjnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz studentów. Instruktor fitness - ćwiczenia siłowe. Mors z wieloletnim doświadczeniem.


Prywatnie uprawia sporty siłowe, pływanie i jeździ na rowerze. Ma syna Tymona

Damian Chodyra
Damian Chodyra - Specjalista ds. logistyki

Związany z Akcją od 2014 roku. Absolwent klasy biologiczno-medycznej V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, w którym odbył kurs pierwszej pomocy. Student Fizjoterapii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.


W wolnych chwilach uprawia sporty siłowe. Jest fanem motoryzacji oraz kinematografii.

Maciej Krzywdziński
Maciej Krzywdziński - Specjalista ds. logistyki

Regularnie wspomaga ekipę "Bezpiecznych" od roku 2016. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.. W 2012 roku uzyskał uprawnienia ratownika wodnego WOPR. W trakcie uczęszczania do V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu odbył kurs pierwszej pomocy.


Prywatnie wielki fan sportu, znakomity koszykarz oraz pływak.

Jakub Janiszewski
Jakub Janiszewski - PR Manager

Pomysłodawca i inicjator Akcji "Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje" a w latach 2008-2017 jej Koordynator Generalny. W trakcie nauki w X Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu odbył kurs pierwszej pomocy. Wieloletni działacz charytatywny przy Toruńskim hospicjum dla dzieci "Nadzieja". Specjalizuje się w wytwórstwie ekologicznej żywności.


Prywatnie ojciec Hanii i Mikołaja, znakomity pływak i narciarz, hodowca. Fan kręgli oraz motoryzacji.

Krzysztof Ćwik
Krzysztof Ćwik - Specjalista ds. zespołu

Związany z Akcją "Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje" od roku 2018. Absolwent X Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, w którym odbył kurs pierwszej pomocy. Student Energetyki na Politechnice Gdańskiej. 

Płetwonurek, fan motoryzacji.

Jędrzej Janiszewski
Jędrzej Janiszewski - Koordynator Generalny Akcji

Z Bezpiecznymi Wakacjami związany od samego początku ich istnienia. Od X edycji objął stanowisko Koordynatora Generalnego Akcji. Absolwent klasy o profilu biologiczno-medycznym V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, w którym odbył kurs pierwszej pomocy. Prawnik, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 


W wolnych chwilach chętnie podróżuję. Wielki wielbiciel piłki nożnej.